Diskusní téma: Diskuzní forum - poradna

Datum: 08.09.2017

Vložil: Kateřina Dolenská

Titulek: Pomohl vám tento kurz

Ahoj, můžete se se mnou podělit o zkušenosti, zda vám tento kurz, konkrétně "Medicína a farmacie" pomohl nebo byl k ničemu?
Předem díky

Datum: 17.08.2017

Vložil: Týna

Titulek: Materiály k přijímačkám na veterinu do Brna

Nabízím vypracované otázky na přijímací zkoušky na veterinu do Brna.
1) biologie – 297 otázek
2) chemie – 260 otázek

Vše je podrobně zpracováno a vždy jsou tam vysvětlivky u cizích pojmů nebo ostatních odpovědí.

Dále nabízím prezentace z přípravných kurzů veterinární univerzity. Tyto prezentace a materiály jsou přímo od učitelů a je v nich obsaženo učivo na přijímací zkoušky. Přípravný kurz se dělil na 6 částí:

1) obecná a anorganická chemie – 7 prezentací

2) organická chemie – 6 prezentací (každá prezentace má více než 100 snímků) + 4 testy s řešením

3) obecná biologie – 7 prezentací (každá prezentace má více než 100 snímků

4) zoologie – 7 prezentací (v těchto prezenacích jsou spíše obrázky a grafy než text jako u předešlých, ale jsou doplněny 2 wordy, kde je teorie)

5) biochemie – 2 prezentace

6) fyzika – 40 prezentací nebo pdf souborů

Všechny materiály jsou ve verzi, kdy s nimi jde dále pracovat, což je dobré pro vlastní poznámky. V případě zájmu nebo jakýchkoliv otázek, mě neváhejte kontaktovat na email dvorakova025@seznam.cz

Datum: 30.06.2017

Vložil: Saskie

Titulek: Prezenční i kombinované studium?

Ahoj, chci se zeptat a poradit, jestli někdo studujete na MendelU nebo i jinde 2 obory zároveň. Dostala jsem se na dva obory a to Floristická tvorba (prezenční) a Správa zeleně (kombinované). Přemýšlím o studiu obou zároveň, tedy prezenčně i kombinovaně, ale nevím, jestli se to dá zvládat časově a tak.. Prosím o radu a zkušenosti. Díky :)

Datum: 27.06.2017

Vložil: Anet

Titulek: Nutriční terapeut

Zdravím,

chtěla bych se zeptat jestli má někdo zkušenosti s tímto oborem ? Jak probíhá studium/praxe ? ..Přihlášku jsem podala na univerzitu i na vyšší odbornou školu.Je v tom velký rozdíl?
A ještě jedna věc: samozřejmě jsem počítala s tím, že se budou různě analyzovat potraviny, ale nemůžou vás třeba nutit je ochutnávat ne? Jakožto vegetariánka a člověk, kterému se z masa zvedá žaludek, bych nerada tohle měla na talíři :-D nemohou mě za to nějak vyhodit,když to nebudu jíst na odborné praxi? Děkuji za odpovědi.
Hezký den :)

Datum: 12.05.2017

Vložil: 12345

Titulek: Psychologie nebo práva

Ahoj, chci se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti se studiem těchto dvou oborů zaraz. Pravděpodobně budu přijata na oba a nedokážu si vybrat o kterou školu mám větší zajem. Oba na Masarykově univerzitě v Brně. Myslíte, že se to dá zvládat? Popřípadě prosím poraďte kterou si vybrat. Děkuju :)

Datum: 18.04.2017

Vložil: Kristýna

Titulek: z bakalářského na magisterské

Zdravím, chtěla bych se zeptat zda někdo neví jestli existují nějaké magisterské obory, které nejsou navazující? Studuji bakalářský obor všeobecná sestra a na magisterské studium bych si představovala spíše něco do psychologie. Děkuji za veškeré nápady a odpovědi.

Datum: 13.04.2017

Vložil: Katka

Titulek: Prošvihla jsem termín podání přihlášky

Ahojte, mám větší problém.. Studuji (zatím) na lékařské fakultě v Ostravě, mám však pocit, že se pro daný obor nehodím, teď nám začala praxe a jsem dost ztracená, i když se snažím co nejvíc můžu.. Doteď jsem to nechtěla zahazovat, tak jsem si nepodávala žádné přihlášky na ostatní VŠ.. A to byla velká chyba.. Jsem na 100% rozhodnutá, že to není obor pro mě.. láká mě psychologie na FF v Ostravě, ale termín podání přihlášky byl do 28.2. .. Co myslíte, má vůbec cenu otravovat někoho s mejlem a poptat se, zda by nebylo možné přihlášku ještě podat, nebo to nemá ani cenu? Je to moje chyba, ale zas nechci ztratit rok studia.. :( Má někdo s něčím takovým zkušenosti? :) děkuji za odpovědi :)

Datum: 23.03.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Kam na vysoku?

Čus, chtěla bych být něco jako psycholog/psychoterapeut. Na jakou vysokou školu bych měla jít? Na zdrávku jít nechci a mám dodělanou obchodní akademii

Datum: 05.04.2017

Vložil: Anett

Titulek: Re: Kam na vysoku?

Běž na Pedagogickou a přímo obor psychologie

Datum: 27.01.2017

Vložil: Lenka

Titulek: Veterina?

Ahoj,
chtěla bych studovat v Brně na VFU a mám otázkuohledně oboru. Chtěla by jsem se věnovat hlavně lékařstvíhospodářských zvířat, ale nejsem si úplně jistá,jestli takový obor existuje (na webu mi rozdělení přišlo poněkud nesroumitelné)?
Také bych se chtěla zeptat na volnočasové aktivity, jaké jsou třeba možné a jestli na ně zbyde vůec nějaký čas? Předem díky!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek