Diskusní téma: Diskuzní forum - poradna

Datum: 15.01.2016

Vložil: Lenka

Titulek: Formuláře

Ahoj, chystám se podat přihlášku na vysokou školu a bylo mi řečeno že je dobré k tomu doložit i různé činnosti kterých jsem se účastnila, jako např. dobrovolnické práce, brigády, prostě každou "kravinu". A proto se chci zeptat jestli existují nějaké formuláře kterými se tyto činnosti dokazují, nebo jak to k té přihlášce vůbec zakomponovat.
Děkuji za odpověď :)

Datum: 04.01.2016

Vložil: Meg

Titulek: Dotaz ohledně dálkového studia VŠ

Dobrý den,

prosím Vás o radu ohledně dálkového studia na VŠ. Bydlím v Praze a i přesto se většina oborů pro mne zajímavých nachází v jiných městech, uvažuji tedy o dálkovém studiu - nemám žádné zkušenosti ani kamarády, kteří takto studují a tak bych se chtěla zeptat:

1) Je reálně možné při mém trvalém bydlišti v Praze studovat např. univerzitu v Brně? Jak často je potřeba do školy dojíždět?

2) Jako student do 26 let mám nárok na sirotčí důchod (náhrada za alimenty v případě úmrtí jednoho z rodičů). Platí to jen v případě denního studia, nebo se vztahuje i na dálkovou formu?

Předem velmi děkuji za případné odpovědi.

M.

Datum: 15.11.2015

Vložil: Tereza

Titulek: Fyzioterapie

Ahojte, přemýšlím o studiu Fyzioterapie v Brně na MUNI. Chci se zeptat jaký rozdíl je mezi studiem toho oboru na lékařské fakultě a na fakultě sportovních studií. Díky

Datum: 12.11.2015

Vložil: Anna

Titulek: Pedagogika

Ahoj,
nevíte někdo, zda se dá někde studovat kombinace tělesná výchova - anglický (případně německý) jazyk? Dívala jsem se už na několik škol, ale vypadá to, že tato kombinace není možná.

Datum: 03.11.2015

Vložil: Adéla

Titulek: Přechod

Ahoj, chtěla bych se zeptat. Začala jsem v září studovat na univerzitě v Opavě ale nevyhovuje mi to a od dalšího školního roku bych chtěla studovat jinde....Tak jsem se chtěla zeptat jak to udělat, abych neztratila statut studenta. Četla jsem, že ám počkat, jestli mě příjmou a pak přejít. Ale jakým způsobem se ten přechod nebo ukončení řeší? Děkuju

Datum: 20.09.2015

Vložil: Lucie

Titulek: Mediální studia s žurnalistika

Ahoj, chtěla bych se přihlásit na tento přípravný kurz, ale zatím nevím, zda ve mně budí důvěru. Máte někdo zkušenosti ( nemusí se to týkat pouze žurnalistiky) s tímto kurzem a mohl byste mi poradit?

Datum: 22.09.2015

Vložil: Mirka

Titulek: Re: Mediální studia s žurnalistika

Ahoj, já jsem chodila minulý rok sem na přípravný kurz na právnické VŠ a byla jsem moc spokojená, moc dobře nám vše vysvětlili a na práva jsem se dostala, jupííííííí :))) Tak to taky zvládněte, držím palce !

Datum: 28.07.2015

Vložil: Jana

Titulek: Kurzy

Zdravím, jaké máte zkušenosti s přípravnými kurzy? Přístup, jestli vám to pomohlo atd.
Diky :)

Datum: 28.07.2015

Vložil: Marta

Titulek: Re: Kurzy

Jaké kurzy máte přesně na mysli?

Datum: 28.07.2015

Vložil: Jana

Titulek: Re: Re: Kurzy

Ja tedy presneji uvazuju o zurnalistice, ale rada si vyslechnu i nazory z jinych kurzu

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek