Diskusní téma: Diskuzní forum - poradna

Datum: 31.07.2015

Vložil: Marta

Titulek: Re: Re: Re: Kurzy

Aha, tak s žurnalistickými kurzy Vám moc neporadím. To jde mimo mě.

Datum: 14.07.2015

Vložil: Karolína

Titulek: Práva

Ahoj všichni,

chci se zeptat.. Půjdu do třetího ročníku střední školy a zajímalo by mě, jestli by byl problém kdybych šla na ten přípravný kurz už ve třeťáku nebo jsou povoleny až od čtvrtého ročníku. Píše se tu garance vrácení peněz, kdybych neudělala přijímačky. Trochu se obávám, když jdu do třeťáku, že bych nemohla ty testy dělat.. Nejde mi o vrácení peněz spíš už se připravovat, protože podle mého budu mít hodně práce ve čtvrťáku s maturitou, takže by se mi ty kurzy hodily více teď, nemáte zkušenosti s tím jestli to jde?. Dopředu vám moc děkuji za odpověď. ;)

Datum: 09.07.2015

Vložil: Michaela

Titulek: Nutriční terapeut - prezenční forma studia

V prijimackach jsem mela 70 bodu. Posledni prijaty mel 73 bodu. Nevite nekdo, jestli je realna sance, aby me prijali dodatecne, kdyby nekteri studenti nenastoupili? :)

Datum: 27.06.2015

Vložil: Terez

Titulek: ČZUxUNIVER. PARDUBICE

Zdravím, podala jsem si přihlášku na čzu - ekonomická fakulta a na Univerzitu do Pardubic taktéž ekonomicko-správní fakultu... Nemohu se rozhodnout kam jít... máte nějaké zkušenosti či informace? Díky moc předem za reakce!!!!! Vážně nevím jak se rozhodnout..každá informace či zkušenost mi může pomoct ! Díky

Datum: 22.06.2015

Vložil: Denda

Titulek: v jakém ročníku studovat?

Ahoj teď si nejsem jistá, ráda bych se přihlásila do tohoto kurzu, ale každý mi tvrdí něco jiného. Jedna část že mám jít ve 3. Ročníku a druhá že až ve 4. Který je teda lepší?

Datum: 24.07.2015

Vložil: Tomáš

Titulek: Re: v jakém ročníku studovat?

Dobrý den,

ze zkušenosti lze doporučit s přípravou na přijímací zkoušky co nejdříve, tedy již ve 3. ročníku střední školy. V rámci přípravy tak můžete včas zjistit, které oblasti Vám dělají problémy a na ty se poté ve 4. ročníku zaměřit a zdokonalit se v nich. Mnoho studentů nechává přípravu na přijímačky na poslední chvíli, do maturitního ročníku, ve kterém mají řadu povinností, jako například přípravu na samotnou maturitu a pak nemají dostatek času na přípravu na přijímačky.

Datum: 16.06.2015

Vložil: Ludvík

Titulek: nepřijat pro nedoložení maturitního vysvědčení.

mravenecznik@gmail.com Zdravím. Mám takový problém. Hlásil jsem se na právnickou fakultu do Olomouce ale nestihl jsem dodat včas maturitní vysvědčení. Byl jsem tedy nepřijat. Je nějaká šance že budu přijat na základě odvolání? Dá se v takovéto situaci něco dělat? Cokoli? Jakkoli? Jsem připraven udělat cokoli.

Datum: 21.02.2015

Vložil: Eliška

Titulek: FF UK Historie

Ahoj, chtěla bych studovat na FF UK obor Historie- evropská studia. Jsou tam velice náročené příjimačky, musela bych na to hodně dřít, ale historii mám opravdu ráda a kdybych ji mohla studovat, bylo by to perfektní. Ovšem jako velký problém se mi jeví budoucí uplatnění. Bojím se, že nenajdu práci v oboru. Na stránkách UK píšou, že se absolventi můžou uplatnit i v ministerstvech kultury, zahraničních věcí... Dost nerada bych po vystudování šla učit na školu (a ještě si dodělávám pedagog.minumum) a nebo ještě hůř- někam k friťáku.Jako další alternativa mě napadla práva. Může mi někdo objektivně poradit, jak to s uplatněním opravdu je? Děkuji

Datum: 15.02.2015

Vložil: Petr

Titulek: Ekonomka

Ahoj,

chtěl bych studovat politologii v Brně, ale nevím, zda jít na fakultu sociálních studií nebo na filozofickou fakultu. Není tu někdo, kdo studeje tam či tam a mohl by mi víc říct, jaké to tam je. Dík moc.

Datum: 13.02.2015

Vložil: Lucka

Titulek: Práva

Dobrý den,

chtěla bych jít na práva, byl to vždy můj velký sen, ale docela mě děsí, že je tam nával. Můžete mi někdo poradit, jak zvládnou přijímačky. A taky by mě zajímalo, zda je studium na právech těžké, zda se to dá zvládnout. Případně bych uvažovalal o jiné škole a oboru. Moc děkuji za jakoukoli informaci.

Lucka

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek