Diskusní téma: Diskuzní forum - poradna

Datum: 22.09.2016

Vložil: Michaela

Titulek: Vfu

Ahoj, máte slušnosti s tímto kurzem? A pomohl Vám dostat se na veterinu? Vahám jestli do zohi jít nebo ne...

Datum: 15.09.2016

Vložil: Lenka

Titulek:

Ahoj, mam takový problem. Prihlasila jsem se na VŠ a v květnu jsem nezvládla maturu z 1predmetu. I tak jsem ale na zápis šla..kvůli nedoložení MV jsem nedostala vyrozumění o přijetí (logicky). Řekli mi ze ho doložim později a budu moci nastoupit. Jenže ja se za tu dobu rozmyslela a studovat nyní nechci a nevím zda tam mam dávat vědět nebo nemusím když jsem nebyla oficiálně přijata.. nevíte jak to probíhá? Zda skole dat vědět a nebo to oni vubec uz neřeší? Doufám ze jste to pochopili a děkuji za všechny rozumné odpovědi

Datum: 18.07.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Welfare a ochrana zvířat

Ahoj,
mám zájem o studium na vysoké škole v Brně - Veterinární hygiena a ekologie, konkrétně welfare a ochrana zvířat. Tento obor je zde nový, a tak nemám dostatčující informace o tomto studiu. Máte s tím zkušenost nebo znáte někoho kdo má? Ráda bych věděla jak jste(je) se školou spokojeni, s výukou, budoucím uplatněním, nároky, obecně se systémem na této fakultě. Děkuji za jakoukoli odpověď. :-)

Datum: 01.06.2016

Vložil: Dominik

Titulek: Pedagogická fakulta

Ahoj, nevíte někdo, kde lze získat seznam všech pedagogických fakult v ČR ?

Díky :)

Datum: 30.05.2016

Vložil: Lucka

Titulek: Přípravný kurz na práva - www.jaknavysokou.cz - recenze - hodnocení

Ahoj,

uvažuji, že bych se přihlásila na přípravný kurz na právnické VŠ, jak je uvedeno v nabídce na jaknavysokou.cz. Mohl by mi sem dát někdo info, kdo tímhle kurzem již prošel, zda je dobrej a pomohl mu se dostat na práva. Líbí se mi tenhle kurz a i tím, že má garanci vrácení kurzovného, kdybych se nedostala a že jsou i studijní materiály již v ceně. Ale než se přihlásím, byla bych ráda za něčí názor.

Dík moc!

Lůca

Datum: 14.06.2016

Vložil: Petra - kurz na práva

Titulek: Re: Přípravný kurz na práva - www.jaknavysokou.cz - recenze - hodnocení

Ahoj Lucko,

já jsem na ten přípravný kurz chodila a byla jsme moc spokojená, lektoři vše vysvětlili polopaticky, že jsem to pochopila i já :))), hodně úloh jsme prošli nanečisto, vždy se k nám chovali moc hezky, věnovali se nám na maximum. A přijímačky jsem zvládla bez problémů a to jsem z nich měla opravdu strach. Držím palce :)))

Datum: 10.05.2016

Vložil: Eva

Titulek: Psychologie ve spojení s managementem

Ahoj,
zajímáte se někdo o studium psychologie a managementu zároveň? Máte nějaké tipy na jaké škole je toto propojení? Po škole bych se chtěla věnovat personalistice, PR a podobně.

Datum: 11.05.2016

Vložil: Dana

Titulek: Re: Psychologie ve spojení s managementem

Taky by mě takový obor zajímal, maturuji až příští rok, ale už se začínám poohlížet.

Datum: 19.05.2016

Vložil: Eva

Titulek: Re: Re: Psychologie ve spojení s managementem

Já právě taky :) Kdybys něco našla, tak mi určitě dej vědět. Já taky budu hledat.

Datum: 25.04.2016

Vložil: Tereza

Titulek: Oční lékařství

Zdravím, chtěla bych jít studovat oční lékařství, ovšem dost dobře nerozumím tomu, co vlastně mám dělat. Vždy se dočtu něco jiného. Musím studovat 6leté obecné lékařství, nebo mohu jít rovnou někam na vš rovnou na zaměřený obor?

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek